preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Spa & Beauty

Rezerwacja online

Pokoje

Wygoda, bezpieczeństwo, komfort

Opinie o nas

Doskonałe zaplecze sportowe ( dla tych których to intersuje i mają wolny czas ) , lokalizacja w spokojnej dzielnicy , dostepny i bezpieczny parking , tarasik przy pokoju , czystość

Wojciech ,
żródło: http://booking.com

Informacje ogólne

Witamy w SENSUAL SKIN Instytut Piękna Bażantowo, w miejscu stworzonym z myślą o osobach świadomych jak ważne jest dbanie o urodę oraz zachowanie harmonii pomiędzy pięknem, a relaksem i dobrym samopoczuciem.

Oferujemy bogaty i wszechstronny pakiet zabiegów pielęgnacyjnych zarówno na twarz jak i ciało.Oprócz pielęgnacji wykonujemy również zabiegi estetyczne oraz modelujące sylwetkę z wykorzystaniem skutecznych technologii. Posiadamy szeroką gamę masaży. Oferujemy także profesjonalny manicure i pedicure. Pracujemy na doskonałych, sprawdzonych kosmetykach i kosmeceutykach.

Do każdego Klienta podchodzimy z niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, poprzez udział w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach.

Będzie nam niezwykle miło otoczyć Państwa profesjonalną opieką, zadbać o dobre samopoczucie i zdrowy wygląd.

SENSUAL SKIN Instytut Piękna Bażantowo (Małgorzata Łukaszewska) 

tel. 32/4446300

Bażantowo Sport, poziom -1

Pn. - Pt.   9:00-22:00
Sob.          9:00-16:00