preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Rezerwacja online

Pokoje

Wygoda, bezpieczeństwo, komfort

Opinie o nas

Doskonałe zaplecze sportowe ( dla tych których to intersuje i mają wolny czas ) , lokalizacja w spokojnej dzielnicy , dostepny i bezpieczny parking , tarasik przy pokoju , czystość

Wojciech ,
żródło: http://booking.com

Oferta

APARTAMENTY

APARTAMENTY MODERNA IQ3
Osiedle Bażantowo, Katowice, ul. Zabłockiego
ZOBACZ


MIESZKANIA

Mieszkania Planty F6
Osiedle Bażantowo, Katowice, ul.Zabłockiego
ZOBACZ


MIESZKANIA DLA SENIORÓW

Enklawa Kryształowa
Osiedle Bażantowo, Katowice ul.Zabłockiego 24
ZOBACZ


DOMY

Bażantowo Południe
Domy w zabudowie szeregowej Katowice - Podlesie, ul. Mleczna
ZOBACZ


LOKALE USŁUGOWE

Lokale usługowe
Centrum Handlowe Bażantowo, Katowice ul.Puchały/Bażantów
ZOBACZ


INNE LOKALE

Osiedle Bażantowo
Pomieszczenia gospodarcze, Garaże, Miejsca parkingowe
ZOBACZ

Apartamenty

Już wkrótce w ofercie kolejny ekskluzywny budynek apartamentowy na Modernie.

Dostępne metraże:

1. Apartament 112 m2 

2. Apartament 162 m2

3.Apartament 198 m2

 

Możliwośc łączenie pozwala na stworzenie apartamentu o powierzchni ponad 472 m2!

 

Szczegóły dostępne w dziale sprzedaży.

Zapraszamy tel. 606-422-273

Mieszkania

Nowna inwestycja już w budowie!

Mieszkania Dla Seniorów

Dobre warunki mieszkaniowe

W trzech pięciokondygnacyjnych budynkach tworzących Enklawę Kryształową powstają mieszkania zaprojektowane tak, aby spełnić wszelkie potrzeby mieszkańców, seniorów. Budynki będą wyposażone w komfortowe ciche windy, podjazdy, komórki lokatorskie.
Doskonała termika budynku, ekonomiczne i niezależne ogrzewanie zapewnią wysoki standard cieplny przy niskich kosztach. Dla zmotoryzowanych będzie parking oraz miejsca z wiatami garażowymi.

 

Komfortowe mieszkania

Wszystkie mieszkania pozbawione będą wszelkich barier architektonicznych i spełnią wymogi dla potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Łazienki zaprojektowano tak, by na życzenie klienta wykonać bezbrodzikowe kabiny, poręcze i osprzęt dla niepełnosprawnych . Każde mieszkanie będzie miało dostęp do balkonu przez szerokie drzwi bezprogowe, zaś mieszkańcy na parterze będą posiadali ogródki z tarasami. Dla wygody i komfortu przyszłych mieszkańców mieszkania realizowane będą  „pod klucz” lub w standardzie deweloperskim. W ofercie znajdują się mieszkania jedno, dwu oraz trzy pokojowe o zróżnicowanym metrażu od 34-73m2 oraz funkcjonalnych układach pomieszczeń.

 

Wyjątkowa strefa mieszkańca

Szczególnym elementem projektu jest przyjaźnie urządzona strefa mieszkańca składająca się z recepcji z zapleczem, salonu dziennego, biblioteki  z kącikiem karcianym i szachowym, która jest połączona z tarasem i letnim ogrodem. To właśnie tu mieszkańcy będą mogli się spotykać, uczestniczyć w wykładach, pokazach lub zajęciach kulturalnych. Tu też będą mieli do dyspozycji pracownika recepcji - koordynatora realizującego zadania związane ze świadczeniem serwisu dla mieszkańców. Przytulne, klimatyczne wnętrze będzie zawsze czekało, by przy filiżance kawy czy herbaty spędzić miło czas , przyjąć gościa lub w porze zimowej ogrzać się przy kominku.

 

Przyjazne otoczenie

Centralnym punktem Enklawy Kryształowej będzie wspólny teren parkowy z odpowiednio dobraną zielenią, ławeczkami i oświetlonymi ścieżkami spacerowymi. Zaplanowano tu również elementy małej architektury: pergole, fontannę i oczko wodne. Wszystkie budynki Enklawy Kryształowej oraz ich otoczenie, podobnie jak całe osiedle Bażantowo, pozbawione są jakichkolwiek barier architektonicznych.

POBIERZ PDF OSIEDLA

 

Domy

Wiosną 2015 roku planujemy rozpocząć budowę kameralnego osiedla domów jednorodzinnych przy ul.Mlecznej w Katowicach. Projektowane domy szeregowe i bliźniacze będą miały powierzchnię od 90 do 160 m2.
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z działem sprzedaży.
 
Zachęcamy również do korzystania z newslettera  aby otrzymywać informacje o bieżących ofertach i planowanych inwestycjach.


 

Lokale usługowe

Szczegóły dotyczące wynajmu powierzchni pod numerem telefonu

+48 660 434 082  - Łukasz Rąba

 

 

 

 

Pośrednictwo

W tej chwili nie posiadamy wybranych ofert.

Finansowanie

Zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego – zwaną „ustawą deweloperską” finansowanie zakupu nieruchomości w budowie odbywa się w przypadku naszych inwestycji zgodnie z harmonogramem realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego. Dla każdego przedsięwzięcia prowadzimy otwarty rachunek powierniczy dzięki któremu wpłacane przez Państwa środki są zabezpieczone w banku. 

Dla obecnie realizowanych inwestycji zabezpieczenie gwarantuje mBank, który dokładnie kontroluje każdy etap realizacji budowy.

INNE LOKALE

LOKALE HANDLOWO-USŁUGOWE

Więcej informacji pod numerem tel. 784 381 464

 

POMIESZCZENIA GOSPODARCZE

Informujemy, że posiadamy w ofercie do sprzedaży pomieszczenia gospodarcze.

Pomieszczenie o powierzchni 8,3 m2 w cenie 20.418,00 zł brutto, budynek 1D przy  ul.Hierowskiego 68,

Wolne pomieszczenia gospodarcze również posiadamy w budynku CUBE.

W celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod nr tel. 32 205-95-00 wew. 21-22

 

MIEJSCA PARKINGOWE

Informujemy, że posiadamy w ofercie jeszcze kilka wolnych miejsc postojowych na zamkniętym parkingu przy ul. Zabłockiego. 
Cena takiego miejsca postojowego wynosi 18.000zł brutto.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod nr tel. 32 205-95-00 wew. 21-22 lub mailowo sprzedaz@bazantowo.pl

 

GARAŻE W BUDYNKU CUBE

Informujemy, że posiadamy w ofercie jeszcze kilka wolnych garaży jedno oraz dwu stanowiskowych na inwestycji CUBE przy ul. Bażantów 6A – 6C.  

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod nr tel. 660-434-082