preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Aktualności

Rezerwacja online

Pokoje

Wygoda, bezpieczeństwo, komfort

Opinie o nas

Położene w cichej częsci miasta, bardzo dobre śniadanie, świetna obsługa.

Grzegorz ,
żródło: http://booking.com

GODZINY OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY W DNI ŚWIĄTECZNE

19.04.2019

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Biuro Sprzedaży w Wielki Piątek czynne jest do godziny 16:00, natomiast w Wielką Sobotę biuro będzie nieczynne.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich do kontaktu po Świętach!

DZIEŃ OTWARTY CENTRUM OPIEKI SERENUS W GDAŃSKU

26.01.2019

Dnia 26 stycznia 2019 odbył się Dzień Otwarty Budowy Centrum Opieki Serenus w Gdańsku.  Inwestorem kompleksu jest Diakonie Neuendettelsau, natomiast firma Millenium Inwestycje Sp. z o.o. Wykonawcą.

Wyjątkowym gościem uroczystości był dr n.med. Jarosław Derejczyk / Konsultant Wojewódzki d/s Geriatrii.

W przemówieniach brali udział m.in.: Pani Manuelli Fuller / Dyrektor Zarządzający Diakonie Neuendettelsau oraz Jacek Piwskowski / Zarząd Millenium Inwestycje.

Budowany ośrodek będzie placówką świadczącą całodobową opiekę dla osób starszych oraz osób cierpiących na demencję starczą i chorobę Alzheimera. W kompleksie znajdować się będą również przychodnia lekarska oraz przedszkole. Przewidywany termin otwarcia kompleksu: lato 2019r.

ŚWIĄTECZNY WEEKEND W CH BAŻANTOWO

29.11.2018

ŚLĄSKA WIELKA NAGRODA BUDOWNICTWA

23.11.2018

23 listopada 2018r. odbyła się XXI Gala Budownictwa zorganizowana przez Śląską Izbę Budownictwa, która miała miejsce w Operze  Śląskiej w Bytomiu.

Krzysztof Lasoń, Prezes Spółki Millenium Inwestycje Sp. z o.o. odebrał "Śląską Wielką Nagrodę Budownictwa" za profesjonalne przygotowanie i realizację przedsięwzięcia inwestycyjnego "Mieszkania dla Seniorów w Enklawie Kryształowej".

Mieszkańcy Enklawy Kryształowej wraz z Zarządem i Pracownikami Millenium Inwestycje

Sp. z o.o.

 

Starsze aktualności

06.10.2018

BAŻANTOWO DZIECIOM

Za nami kolejna edycja eventu z cyklu Bażantowo Dzieciom. Eventy odbyły się dnia 22 września oraz 06 października 2018r.

Dobre humory, bańki mydlane, dmuchańce, duża zjeżdzalnia, kolorowy kącik sportowy z animatorami, krokodyli tunel i szalone zabawy, popcorn, wata cukrowa oraz wiele innych atrakcji - to wszystko miało miejsce przed Centrum Handlowym Bażantowo Cube.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do śledzenia kolejnych wydarzeń z Cyklu Bażantowo Dzieciom.