preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

ZOSTAŃ

NA DŁUŻEJ

Rezerwacja online

Pokoje

Wygoda, bezpieczeństwo, komfort

Opinie o nas

Sposób obsługi Klienta stoi na najwyższym poziomie. Jakość dań w restauracji powoduje, że chciałoby się spróbować wszystkiego. Tenis i squash - doskonałe korty.

Gość ,
żródło: http://booking.com

CENTRUM HANDLOWE BAŻANTOWO to miejsce, w którym mieszkańcy dzielnic leżących na południu Katowic swobodnie i bez pośpiechu dokonują codziennych zakupów, a jeśli zajdzie taka potrzeba mają do dyspozycji świetnie wyposażone centrum medyczne i restaurację z doskonałą kuchnią tajską.

BAŻANTOWO to centrum typu convenience z przemyślaną lokalizacją. Idealnie dopasowane do potrzeb mieszkańców rozbudowującego się w sąsiedztwie Osiedla Bażantowo

 

U nas można zrealizować szybko i wygodne zakupy, zaspokoić swoje potrzeby usługowe w drodze powrotnej z pracy. Nie można się zgubić, dostęp do wszystkich lokali jest łatwy, a klient zmotoryzowany zawsze znajdzie miejsce na parkingu.

Supermarket Piotr i Paweł, punkty usługowe, banki, przychodnia zdrowia, salony kosmetyczny i fryzjerski oraz apteka - zachęcają do częstych odwiedzin i spędzania czasu w komfortowych warunkach.