preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

ZOSTAŃ

NA DŁUŻEJ

Rezerwacja online

Pokoje

Wygoda, bezpieczeństwo, komfort

Opinie o nas

Polecam na krótki wyjazd !!! super miejsce z atrakcjami sportowymi

Krzysztof ,
żródło: http://booking.com

Centrum Handlowe Bażantowo to miejsce zaspokajające codzienne potrzeby mieszkańców osiedla Bażantowo i okolicznych dzielnic. Jego kompaktowość i zawsze dostępne miejsca parkingowe pozwalają na sprawną realizację codziennych potrzeb klientów. Jesienią 2017 roku oddaliśmy do dyspozycji klientów  nową przestrzeń handlową w budynku CUBE. Obecnie, Centrum Handlowe Bażantowo jest jednym z największych kompleksów handlowych na południu Katowic.

Kompleks oferuje możliwość szybkich i wygodnych zakupów w jednym z trzech w Polsce marketów premium marki CARREFOUR, aptece, saloniku Kolportera, kwiaciarni. Zapewnia też realizację potrzeb związanych ze zdrowiem i urodą w przychodni zdrowia Signum, salonie masażu orientalnego oraz salonach: kosmetycznym i fryzjerskim. Oferuje również  włoską kawę w kawiarni Srebrna Łyżeczka i oryginalną kuchnię w restauracjach: tajskiej, hiszpańskiej, włoskiej i w barze Hirado Sushi.

W budynku CUBE na nasze zwierzaki, czeka pani doktor w  przychodni weterynaryjnej iVET. Znajdują się tu także: drogeria Rossmann, salon RTV, AGD, IT Kotłowski Max Elektro Prime Store, pralnia 5asec, Optyk - Okulista Signum, salon odzieży dla dzieci i młodzieży Guapo-Guapa, piekarnia–cukiernia Wygorzele, garmażernia Art Menu, ekodelikatesy Natura i Zdrowie, Żabka i salon alkoholi M&P Alkohole i Wina Świata.

Dopełnieniem oferty są zlokalizowane tu usługi biur turystycznych ITAKA i Oliver’s Travels oraz banku PKO BP 

Dodatkowo, we wschodnim skrzydle obiektu CUBE, na trzech poziomach i powierzchni prawie 1,4 tys. mkw. powstało atelier fotograficzne DAGMA FOTO.