preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Elektrośmieci

Rezerwacja online

Pokoje

Wygoda, bezpieczeństwo, komfort

Opinie o nas

Najwyższe oceny i rekomendacje dla Bażantowo Sport: Booking.com: 9,0/10, HRS: 9,2/10, HolidayCheck: 5,9/6. Dane z 14.03.2016, na podstawie ponad 200 opinii.  

Booking.com / HRS / HolidayCheck ,
żródło: http://www.hotel.bazantowo.pl

Mieszkańcy zainteresowani pozbyciem się zużytego sprzętu elektrycznego mogą telefonicznie 32/750 60 60 wezwać firmę do bezpłatnego wywozu z mieszkania sprzętu elektrycznego. Warunkiem jest wydanie przynajmniej jednej sztuki sprzętu o znacznych gabarytach (np. lodówka, pralka, telewizor, zmywarka).

Elektrośmieci wyrzucone do śmietnika lub porzucone na łonie przyrody, bezpośrednio zanieczyszczają środowisko stwarzając tym samym zagrożenie dla zdrowia ludzi. Szkodliwe substancje (np. freon w lodówkach, rtęć w świetlówkach i kineskopach), mogą wydostać się na zewnątrz ze źle zagospodarowanych lub zdemontowanych zużytych urządzeń, następnie przenikają z deszczem do gleby i wód gruntowych. W konsekwencji, niewłaściwe pozbywanie się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego może być w przyszłości przyczyną poważnych problemów zdrowotnych u ludzi i zwierząt. 

Więcej informacji o programie znajduje się na stronach:
www.elektrosmieci.pl oraz www.mmbe.pl.

Elektrośmieci