preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Aktualności

Rezerwacja online

Pokoje

Wygoda, bezpieczeństwo, komfort

Opinie o nas

Znakomity personel ! super uprzejmi !!! Czysto! dobre jedzenie!

Joanna ,
żródło: http://booking.com

BAŻANTOWO CUBE - OSTATNIE WOLNE APARTAMENTY ORAZ LOKALE HANDLOWE

08.09.2017

Miło nam Państwa poinformować, że dobiega końca realizacja inwestycji Bażantowo CUBE. Informujemy, że pozostały ostatnie wolne apartamenty oraz lokale handlowe.

Serdecznie zapraszamy!

XVII FESTYN PARAFILANY

19.06.2017

W Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Katowicach w dniu               15 czerwca odbył się XVII Festyn Parafialny.

Wśród atrakcji miasteczka festynowego był koncert zespołu Gaude Fest oraz loteria fantowa w której nagrodę główną VAUCHER o wartości 1 200,- zł ufunwowała wspólnie z CH Bażantowo, Pani Katarzyna Kania z  Biura Podróży OLIVER'S TRAVELS.

Gratulujemy szczęśliwemu zwycięzcy. 

45 URODZINY SPODKA

17.10.2016

 

SPODEK ma już 45 lat! A jak urodziny, to musi być impreza! 22 października w Spodku zagrają Lady PankKaliber 44 - Official FanpageMiuosh,MyslovitzCree - Sebastian Riedel, Kramek, Kwiatek, Gryszka, Lomania i Marek Piekarczyk.                                                                                                                                                                                    

Bażantowo jest partnerem imprezy - ZAPRASZAMY 

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY

06.10.2016

Znamy już laureatów Konkursu Fotograficznego w Bażantowie.

Jury w składzie: Piotr Płoskoń, Dorota Filosek, Arkadiusz Ławrywianiec i Baryłomiej Wnuk; przyznało nagrody w kategorii  fotografia kolorowa i fotografia czarno-biała. Nagrody pieniężne ufundowane przez Centrum Handlowe BAŻANTOWO otrzymują:

I nagroda w kategorii fotografia kolorowa: Huć Michał 

I nagroda w kategorii fotografia czarno-biała: Makula Tomasz

 

Jury konkursu przyznało dodatkowo WYRÓŻNIENIA.

W kategorii fotografia kolorowa: Joanna Ciepły

W kategorii fotografia czarno-biała: Paweł Derek

Głosowaniem  internautów na najlepszą fotografię z fotospaceru w Bażantowie, otrzymuje Pani Katarzyna Esnekier.

ZWYCIĘZCOM I WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY!

Podczas fotospaceru w Bażantowie mogliście fotografować Patrycję przy samochodzie udostępnionym dzięki uprzejmości Porsche Sosnowiec Dealer Audi i Volkswagen. Nagrodę specjalną – torbę Audi – za zdjęcie w kategorii "samochód i modelka" otrzymuje Michał Huć. Gratulujemy!

Starsze aktualności

25.08.2016

W jaki sposób fotografować architekturę? Co zrobić, aby uchwycić piękno otaczających nas budynków? Tego dowiecie się już 10 września na warsztatach fotograficznych podczas Fotospaceru w Bażantowie. O tajnikach fotografii opowie Wam Arkadiusz Ławrywianiec, ceniony fotoreporter, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, współautor reaktywowanego konkursu Śląskiej Fotografii Prasowej. Podczas sesji „samochód i modelka” nauczy Was natomiast technik fotografii studyjnej.
 

Spacer odbędzie się 10 września w dwóch turach: między 9.00 a 12.00 oraz od 13.00 do 16.00. Aby wziąć udział w warsztatach należy się zarejestrować – na maile z Waszymi zgłoszeniami czekamy do 4 września, wysyłajcie je na adres bartlomiej@wnukconsulting.pl (podajcie imię i nazwisko oraz numer telefonu). Jeżeli liczba chętnych przekroczy założony przez nas górny pułap, potwierdzenie otrzymają osoby, które zgłoszą się jako pierwsze. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu warsztatów ze względu na warunki pogodowe.

Warsztaty połączone są z konkursem fotograficznym, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Fotografie wykonane podczas Fotospaceru w Bażantowie będzie można zgłaszać w kategoriach: fotografia kolorowa, fotografia czarno-biała oraz samochód i modelka. Jury konkursu nagrodzi autorów najlepszych z nich. Swoją nagrodę wręczą również internauci.

Organizatorem warsztatów fotograficznych i konkursu jest spółka Millenium P.Płoskoń, K.Lasoń Spółka Jawna, a partnerem Porsche Inter Auto Polska. Szczegółowy regulamin konkursu fotograficznego oraz wzór umowy licencyjnej znajdziecie na stronie internetowej magazynu PLACE -  http://magazynplace.pl/